TARÇIN PASTA EVİ İSTANBUL'LU BLOGGER'LARI BULUŞTURUYOR EVENTI (TAKI,TEKSTİL,EV AKSESUARI,HEDİYELİK)

hashtag'lerimiz #tarcinpastaevi ve #tarcinpastaevibloggebulusmasi AKIN PASTA MALZEMELERİ IZIWASH ZENBİ TEKSTİL TAKANKA TAKI DORE Ç...

hashtag'lerimiz #tarcinpastaevi ve #tarcinpastaevibloggebulusmasi
 1. AKIN PASTA MALZEMELERİ
 2. IZIWASH
 3. ZENBİ TEKSTİL
 4. TAKANKA TAKI
 5. DORE ÇORAP
 6. KABUK İLETİŞİM
 7. KULLANAT MARKET
 8. ORZAX İLAÇ
 9. MUM VE MUM
 10. İKİ KIZ TEKSTİL
 11. KORO PLAST
 12. MADEME CELİNEAKIN PASTA MALZEMELERİ Tarçin pasta evi olarak alışveriş yaptığım. Her zaman nazımın geçtiği ve herkese aynı  özenle yaklaşan pasta ve türevi işler yapanlar için hem internet hemde direk gidip alışveriş yapabileceğiniz bir yer. Bizim içinde çok cici kapkek kutuları göndermiş. Teşekkürler. 


IZIWASH  Tüm renkleri bir arada yıkayabilme imkanı sağlıyor bu bezler bize teşekkürler.

 ZENBİ TEKSTİL....Alanında lider marka olan Zenbi tekstil 42-54 bedenleri arasında çok güzel bayan kıyafetleri üretiyor ve mağazasından istersenizde internette indirime giren sitelerden temin edebiliyorsunuz. Teşekkürler.
 TAKANKA TAKI Bizler için o kadar cici hediyeler yollamış çok teşekkürler. Sizde sıradışı ve birbirinden güzel takılara ulaşmak istiyorsanız tık tık... 
 DORE ÇORAP Bizlerleydi. hem biz bayanlari hemde cimcimelerimizi düşünmüş ve çok cici paketler yollamışlar. Teşekkürler.
 

KABUK İLETİŞİM Çok güzel vede ilginç bir hediye verdi bize. Herkesin kendisi için ayrı bir tasarım yapabileceği yada  özel dizayner'lar tarafından hazırlanan kılıflardan temin edebildiler. Teşekkürler.
KULLANATMARKET Her türlü parti,organizasyon malzemeleri ve daha fazlası için uğramanızı şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler.
                                           


ORZAX Bize Ocean balık yağları ile sponsor olduğunda çocuklu tğm blogger'lar çok sevindi. Portakal aromalı bu balık yağı ile artık daha sağlıklılar. 
 
MUMVEMUM  Renkli ve kokulu mumlari ile bizlere katıldı teşekkürler.İKİKIZ.COM El emeği göz nuru ürünler her zaman değerlidir benim için eminim herkes içinde .. Hazır ev tekstillerinden öte yaşanmışlık yüklenebilecek ürünleriyle bizimle olan ikikiz.com'a teşekkürler. Siteyi muhakkak ziyaret edin...KOROPLAST Mutafığımızın baş yardımcılarından tabiki bizede sponsor oldu ve çok mutlu etti teşekkürler.


 


MADEME CELINE.. Mis kokulu defne sabunlarıyla bize katıldı. Teşekkürler.

 

DAHA FAZLASI

ORGANİZASYONLARIMIZ 4552460601319757021

Yorum Gönder

emo-but-icon

duyuru

''ÇİÇEK KADINLAR EKTİNLİĞİ'' renkli dakikalar ile çok keyifi geçti...
''WİSHMORE TADIM GECESİ'' nde basın,şef ve gurme-mekan bloggerları ile keyifli sohbetlerle buluşuldu...
item