LETSGOPARTEE KIMDİR?

Herkeslere merhabalar : ) Letsgopartee kimdi r  sizce ? .. Bugün sizi bir kadın girişimci ile tanıştırmak istiyorum. Letsgopartee'...Herkeslere merhabalar : ) Letsgopartee kimdir  sizce ? ..


Bugün sizi bir kadın girişimci ile tanıştırmak istiyorum. Letsgopartee'nin Kurucusu Sevgili FatmafSönmez Kenar Kendisi,1981 İstanbul doğumlu. Aslen Sivaslı olan Fatma Sönmez Kenar, 2006 yılı  Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği'nden mezun. Mezun olduktan sonra 3,5 yıl Jeoloji mühendisi olarak çalışmış.Sonrasında birkaç 

özel firmada İdari İşler Sorumlusu ve Satış Direktörlüğü yapmış. Bir arkadaşının vasıtasıyla bu işle tanışmış. Mesleğini yapmadan yeni bir alana giren Fatma Hanım ''Letsgopartee'' olarak işinde oldukça başarılı bir kadın girişimci.

Dilerseniz şimdi Fatma Hanım'ın firması Letsgopartee'yi yakından tanıyalım...


TarçınEvents : - Merhaba , Öncelikle Letsgopartee'yi kurmaya nasıl karar verdiniz?

Letsgopartee :Aslında 3 yıl önce "by_fkconcept" olarak  başladı bu serüven.. Misyon ve vizyon adına isim değişikliği yaparak daha profesyonel bir marka ile "Letsgopartee" adını alarak ilk büyük değişimimi gerçekleştirdim. Sonrasında bu işi sevdiğimi ve çok büyük keyif aldığımı fark edip, bu yolda ilerlemeye karar verdim. İş anlamında hayatımda verdiğim en doğru karar olduğunu düşünüyorum. Letsgopartee 'nin serüveni böylelikle başlamış oldu.


TarçınEvents : - ''letsgopartee'' ismi nasıl oluştu kısaca anlatır  mısınız?

Letsgopartee :  - "by_fkconcept" markasını bir tık yukarıya taşıyıp daha profesyonelliğe geçmem gerektiğini düşündüm. Benim markam birçok konsepti bünyesinde barındırdığı için partilerin heyecanı ve renkliliğini temsil etmeliydi. Ürün ağının geniş olması ve insanların bu renkli ve keyifli dünyada kendilerini bulması için karşınıza "letsgopartee" olarak çıktım.

TarçınEvents :- Letsgopartee olarak ne tarz işler yapıyorsunuz ( süsleme alanları vs gibi)

Letsgopartee :  - Markamdan da anlaşılacağı üzere birçok konsepti bünyemizde barındırıyoruz. Doğum günü partileri, Babyshower, Hoşgeldin Bebek,Nişan,Kına gibi kişiye özel çalışmalarla insanların çok özel anlarına tanıklık ediyorum. 

Yaptığımız bir kaç çalışma görseli sunacak olursak ; 

Yılbaşı partisi ;


Çilek kız doğum günü partisi ;


İsme özel parti konseptleri ;


 


Onların heyecanına ve mutluluklarına ortak oluyorum. Bu da benim en keyif aldığım önemli bir nokta :) 

TarçınEvents : - Letsgopartee olarak çok özenli  işçilik gözlemliyoruz bu anlamda özel bir eğitim aldınız mı acaba ?

Letsgopartee :  -  Öncelikle yapılan çalışmalar özveri, emek, ciddi bir araştırma, yurtiçi-yurtdışı blogları takip etme, gözlemleri farklı bir şekilde sentezleme ve farklılığınızı ortaya koymaktan geçiyor. Ben bu çalışmaları hazırlarken çocukluğumdan beri kaybetmediğim hayal gücümden esinlenerek hazırlıyorum. Bu işi yapmak için özel bir eğitime ihtiyaç olmadığını düşünüyorum. Sadece insanlarla paylaşımda bulunarak onların hayallerine dahil olup ortaya yaratıcı işler çıkarmaya çalışıyorum. 
Kısaca özetlemek gerekirse, bu işin sırrı heyecan duymak, işini severek yapmak ve biraz da çocuk ruhlu olmaktan geçiyor.

TarçınEvents : - Lestgopartee'ye hangi sosyal medya kanallarından ulaşabiliyoruz.

Letsgopartee :  - Günümüzde herkes gibi büyük kitlelere ulaşmanın en kolay yolu olan sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanıyorum.  Bize sosyal medya kanallarından ;

Web :www.letsgopartee.com adresinden

hesaplarımızdan ulaşabilirler. Aynı zamanda kitlelere ulaşmamda ki diğer önemli faktörde müşterilerimin uygulamalardan memnun kalıp markamı önermesidir. Müşteri memnuniyeti  benim için en önemli referanslarımdan biridir.

TarçınEvents :- Sipariş ve teslim süreciniz nasıldır? Kaç gün önceden sizinle iletişim geçmeleri gerekiyor müşterilerin acaba ?

Letsgopartee :  - Yapılan işlerde müşteriler için güven ve kalite önceliklidir. Markamın önceliği de bu esastır. Onların tarzını ve isteklerini dinleyerek paylaşımda bulunup beraber karar veriyoruz. Konsept içerikli doğum günleri,babyshower,hoşgeldin bebek,nişan gibi organizasyonları detay ve özen gerektiren işler olduğu için bende bunları en güzel şekilde sunmak adına hazırlıklara 1,5 ay öncesinden başlıyorum. Bu hazırlık sürecinde müşterilerimi her detaydan haberdar edip beraber karar veriyoruz. 
Hediyelik bazında olan siparişler de ise  adet çok önemli bir faktör olduğu için  bu süreçte 1-2 hafta yeterli olabiliyor.

TarçınEvents : - Letsgopartee olarak hedeflediğiniz süreç nedir ve istediğiniz kısıma şu an için geldiğinize inanıyor musunuz ?

Letsgopartee :  - Hedeflerime ulaşmak için kendime km taşları belirledim. Bu işe bir silikon tabancam ve birkaç sabun kalıbı ile başlamıştım. Sonrasında zamanla talepler artmaya başlayınca benimde iş yüküm artmaya başladı. Risk alarak ürün yelpazemi genişlettim. Tasarım çalışmalarını kendi çabalarımla öğrenerek  kendimi geliştirdim. Küçük adımlarla büyük hedeflere ulaşmak için önceliğim vintage tarzı bir atölye kurmak,müşterilerimi orada ağırlayıp onların hayallerindeki organizasyonları sunmak, Sonrasında ise büyük ölçekli kitleye hitap edip, büyük organizasyonlara imza atmak istiyorum. 

TarçınEvents : - Size ulaşılabilecek iletişim bilgileriniz nelerdir okuyacılarımızla paylaşmak ister misiniz?

Letsgopartee :  - "Letsgopartee" ye daha önce de bahsettiğim gibi sosyal ağlardan ve 

Mail ile : info@letsgopartee.com 
Telefon ile :  +90 (532) 409 59 03 

İstedikleri zaman bana ulaşabilirler. Bende onlara hayal ettikleri organizasyonu gerçekleştirmek ve onların kişiliğini yansıtacak özel tasarımları hazırlamak  için burada bekliyor olacağım.


Fatma Hanım Tarçın Events olarak sizin gibi işini seven ve sahiplenen bir  kadın girişimci ile tanıştığımız için çok mutlu olduk. Yolunuz açık olsun umarız hedeflerinize istediğiniz an ulaşır bu güzel çalışmalarınızdan herkesi haberdar etmiş olursunuz.


Sevgilerimizle.
DAHA FAZLASI

RÖPORTAJLAR 7469850415961659272

Yorum Gönder

emo-but-icon

duyuru

''ÇİÇEK KADINLAR EKTİNLİĞİ'' renkli dakikalar ile çok keyifi geçti...
''WİSHMORE TADIM GECESİ'' nde basın,şef ve gurme-mekan bloggerları ile keyifli sohbetlerle buluşuldu...
item